Vaab tänas koroonakriisis abiks olnud spetsialiste

Vaab tänas juba teist aastat tervishoius ning sotsiaalvaldkonnas töötavaid spetsialiste, kes on tänu kiirele reageerimisvõimele pakkunud abi enam kui 50nele organisatsioonile. Spetsialiste on kaasanud Terviseamet, Sotsiaalkindlustusamet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum, Kuressaare Haigla, Ida-Viru Keskhaigla, Rakvere Haigla jt.
Eriolukord näitas, et tervisehoiuteenuseid osutavates organisatsioonides võib tööjõukriis tekkida äkiliselt. Seda peamiselt suurenenud töökoormuse või haigestunud personali tõttu. Vaab andmebaasis olevad spetsialistid on julge südamega inimesed, kes on valmis võtma laiema vastutuse ning abistama lisaks igapäevatööle ka oma kolleege. “Kindlasti ei ole see lihtne, arvesse võttes igapäevast töökoormust. See on imetlusväärne, et nii paljud spetsialistid on saanud sellele lisaks abistada organisatsioone üle Eesti. See annab kindlasti ka väärt kogemuse testida oma teadmisi hoopis teistsuguses asukohas, kus võib olla pole kõik päris nii nagu tavapärases rutiinis harjunud” rääkis andmebaasi haldur Neveli Niit.

Suvel jooksul jõuab spetsialistideni 300 tänupakki, millesse on tooteid või teenuseid panustanud Sportland, MyFitness, Kalev, RIMI, Sokisahtel, Seik, Edutex, RÕÕM ja DPD.
Spetsialistid saavad sponsoreid tänada postitades sotsiaalmeediasse pildi tänupakist kasutades teemaviidet #vaabtänab.

Vaata pilte tänupakkidest ning pakkimisest allpool olevast galeriist.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Vaab stipendiumi üle andmine
Vaab tänab meditsiinitudengeid 800€ stipendiumiga

Jaga seda artiklit