VAAB kott

Toeta noori meditsiinitudengeid

Kord aastas annab Vaab välja 800€ väärtuses stipendiumi ühele silmapaistvale meditsiinitudengile, kes on heade akadeemiliste tulemustega ning kes on näidanud ühiskondlikku aktiivsust COVID-19 kriisi leevendamisel lisapersonali näol või läbi muu erialase või vabatahtliku tegevuse. 
Koti soetamisega aitad kaasa stipendiumifondi loomisele ja ühe tudengi innustamisele.   Limiteeritud koguses 38x42cm siidtrükil kott on valmistatud koostöös Edutexiga. Koti värv on "Navy blue" ning seda kaunistavad julge südame logo koos kirjadega.
Lisa ostukorvi
18 €

Soovid mõnel muul moel spetsialiste toetada?

Otsime alati koostööpartnereid julge südamega spetsialistide tänamiseks, kes on valmis nii kriisi kui ka kriisivälisel ajal oma teadmiste ja oskustega Eesti ühiskonda toetama. Varasemad koostööpartnerid on olnud aktiivsed tänupakkide jagamisel ning kogukonnale inspireerivate koolituste, konverentside pakkumisel.

Igal aastal oleme kokku pannud ligi 300 tänupakki nendele spetsialistidele, kes kõige aktiivsemalt erinevates tervishoiu organisatsioonides abiks käinud. Me oleme saanud seda teha ainult tänu headele koostööpartneritele nagu DPD, Pakendikeskus, ning Kalev, MyFitness, Sportland, Apotheka, Sokisahtel ja Seik, kes on panustanud oma toodete või teenustega. Kui sul on mõni toode või teenus, millega tahaksid meditsiiniväljaõppega või vaimse tervise spetsialiste tänada, anna endast julgelt märku.

Kirjuta ja mõtleme koos: info@vaab.ee